Wintercompetitie

TVGZ

Tennisvereniging

GROOT- ZUIDEVELD

opgericht 5 april 1976
aangesloten bij K.N.L.T.B.-

Wintercompetitie 2019-2020

Reglement wintercompetitie

  1. U dient 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.
  2. Er wordt gespeeld om twee gewonnen sets en in alle sets is de tiebreak regel van toepassing.
  3. De maximale speeltijd is 75 minuten.
  4. Per gewonnen set is 1 punt te behalen.
  5. Bij een niet afgespeelde set zijn de games bepalend.
  6. Bij gelijke stand in games wordt elk team een half punt toegekend.
  7. Bij verhindering bent u verplicht om een vervanger te regelen
  8. Invallers mogen geen hogere speelsterkte hebben dan de indeling van de poule.
  9. Er dient met deugdelijke ballen te worden getennist.
  10. De deelnemers van T.V. Groot-Zuideveld zijn verplicht per toerbeurt kantinedienst te draaien,indeling is bijgevoegd
  11. Het is niet toegestaan wedstrijden op een andere datum of tijdstip te spelen.
  12. Deelnemers moeten lid zijn van de KNLTB.

    De kosten bedragen € 12.= per deelnemer, te voldoen voor aanvang van de eerste wedstrijd.

    In alles waarin dit reglement niet voorziet beslist de competitieleiding.
Speeldata - Wintercompetitie 2019 /2020
5-okt-19DD / HD 6-7
12-okt-19HD 4-5-6/GD 6-7
19-okt-19DD / HD 6-7
26-okt-19HD 4-5-6/GD 6-7
2-nov-19DD / HD 6-7
9-nov-19HD 4-5-6/GD 6-7
16-nov-19DD / HD 6-7
23-nov-19HD 4-5-6/GD 6-7
30-dec-19DD / HD 6-7
7-dec-19HD 4-5-6/GD 6-7
14-dec-19DD / HD 6-7
21-dec-19HD 4-5-6/GD 6-7
4-jan-20DD / HD 6-7
11-jan- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
18-jan- 20 DD / HD 6-7
25-jan- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
1-feb- 20 DD / HD 6-7
8-feb- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
15-feb- 20 DD / HD 6-7
22-feb- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
1-mrt- 20 Carnaval
7-mrt- 20 DD / HD 6-7
15-mrt- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
21-mrt- 20 Slotdag

Kantinedienst:Kantinedienst 2019-2020

Uitslagen- Wintercompetitie 2019 2020

 Deelnemers HD 3/4/512-10-2019
1M.Blom –  F.Geertsema0,5
2E.Borsje – G.v.Hemert1,5
3A.Raams – E.den Besten0
4P. Vis –  P.v.Ess -- L.Mesker                                 1,5
5J.P.Spuibroek  – M.Westerlaken                           1
6W.Broeren -- J.d.Ronde                                    1,5
7B.v.Dortmt – J.Goedegebuur         x
8B.v.Ess – S.v.d.Leeden                              2
9E.Veenstra – J.Veenstra                                2
10S. Heijmans – P.Bakker – A.Heijmans                                1
11F.t. Lam – M.d.Hartog                                        1
12M.Duizer – G.v.Ophoven              x
13P.d.Rooij – D.Muskens1
14T.Hesselbert – R.Wijgers0
HD      14.15-
15.30
15.30-
16.45
16.45-
18.00
18.00-
19.15
Datum
           
Baan 2-6 1-4 7-12 3-8 12–okt
  9-14 5-10          11-13  
           
Baan 5-6 11-12 3-4 7-8 26-okt
  1-2 9-10        13-14  
           
Baan 2-10 1-6 3-12 4-8 9–nov
  5-14 9-11            7-13  
           
Baan 2-14 7-9 6-10 3-13 23–nov
  5-11 4-12   1-8  
           
Baan 2-11 1-10 3-9 8-12 7–dec
  5-7 6-14   4-13  
           
Baan 2-7 1-12 4-9 8-13 21–dec
  3-5 10-14          6-11  
           
Baan 4-5 1-14 6-7 12-13 11–jan
  2-3 10-11   8-9  
           
Baan 6-3 14-11 10-7 1-13 25–jan
  4-2 12-9   8-5  
           
Baan 12-5 1-11 14-7 13-9 8-feb
  6-4 10-3   8-2  
           
Baan 12-2 1-9 11-7 13-5 29-feb
  14-3 10-4   8-6  
           
Baan 9-5 1-7 11-3 13-2 14-mrt
  14-4 12-6   10-8  
           
Slotdag Zaterdag 21 Maart Aanvang Zaterdag 21 Maart

Team nrDeelnemers GD 6/7     28-9-2019
1S.le Sage – C.Boer2
2A.Kwetters – J.W.d.Poorter0
3A.Boere – R.Boere2
4L.Versteeg – B.Wijnands1
5C.Spuibroek –E.Borsje2
6A.Lips – T.v.d.Plas2
7A.Berende – R.In t Veld  0
8W.Muskens – K.Schelle0
Gemengd
Dubbel
14.15-
15.30
15.30-
16.45
16.45-
18.00
18.00-
19.15
Datum
Baan   6-7 4-5 1-8 12 - okt
Baan            2-3          
                
Baan          1-7 6-3 8-5 26 – okt
Baan     4-2         
           
Baan   7-3 1-5 8-2 9 – nov
Baan     6-4    
                       
Baan   7-4 1-3 8-6 23 – nov
Baan     5-2         
           
Baan         2-7 1-6 4-8 7 – dec
Baan     3-5    
           
Baan               1-4 3-8 21 - dec
Baan   5-7 2-6    
                     
Baan   1-2 5-6 7-8 11 - jan
Baan     3-4    
           
Baan        1-7 6-3 8-5 25 – jan
Baan     4-2          
           
Baan   7-4 1-3 6-8 8 – feb
Baan     5-2    
           
Baan         2-7 1-6 4-8 29 – feb
Baan                   3-5          
           
Baan   1-2 5-6 7-8 14 – mrt
Baan     3-4    
Slotdag Zaterdag 21 Maart Aanvang Zaterdag 21 Maart

Team nrDeelnemers DD 7/8         06-10-2019
1H.v.d.Plas – A.Lips                         1
2M.Muskens – E.Simons                                                   2
3J.v.Dijk – M.v.Asseldonk   2
4S.v.Dun – R.Blom                        0
5L.Meijers – L.v.d.Bosch                 0
6J.v.d.Westen – K.Stembord              1
7H.Bouman – M.Kerkhof               0
8L.v.Oers – M.Kop    2

Dames
Dubbel  
14.00-
15.15
15.15-
16.30
16.30-
17.45
17.45-
19.00
Datum
Baan 1-6 4-8        2-7 5- okt
Baan            3-5  
                
Baan         5-7 1-4 2-6 19 – okt
Baan             3-8  
           
Baan        6-8 7-4 1-3 2 – nov
Baan                    5-2  
                       
Baan   6-7 1-8 2-3 16 - nov
Baan          4-5          
           
Baan         1-7 8-5 6-3 30 – nov
Baan       4-2  
           
Baan        6-4 1-5 7-3 14 - dec
Baan                   8-2  
                    
Baan   7-8 5-6 1-2 4 - jan
Baan       3-4  
           
Baan       7-4 8-6 1-3 18 – jan
Baan       5-2  
           
Baan   5-7 1-4 2-6 1 – feb
Baan       3-8  
           
Baan        4-8 1-6 2-7 15 – feb
Baan                        3-5  
           
Baan   6-7 1-8 2-3 7 – mrt
Baan     4-5    
SlotdagZaterdag 21Maart Aanvang Zaterdag 21Maart

Team Deelnemers 06-10-2019Kantinedienst
1 Niels Burghout -
Arno Bouwman 
2 14 maart
2 Bas Wijnands –
Robbert Hartman
130 november
3 Richard Boere -
Evert Pruissen
17 maart
4 Jan Lensvelt –
Natan van de Linden
221maart
5 Marc Bouman-
Arend van Breugel-
Rene in t Veld
026 oktober
6 Karel Verhoeven -
Freek Weterings
1,58 februari 
7 Arie den Besten -
Ronald Berendsen
1,5  
8 Robin van Wijngaarden -
Rob van Otterlo
021 maart
9 Hans van Dijk –
Frans Verkooijen
x21 december
10 Ronald Kiewiet -
Gerard Vos
x14 maart
11 Jan van Maurik -
Piet v/d Pluijm
2  
12 Marry v.d.Bosch -
Theo v/d Plas
05 oktober
13 Hans/Henk de Kort –
Peter Lucardi
221 maart
14 Gertjan v/d Stelt –
Lars Nijssen
025 januari
15 Hans van Dongen –
Ron van Eijk
212 oktober
16 Arie van Dijk –
Piet Weterings
011 januari
HD1400-15:1515:15-16:3016:30-17:4517:4519:00
Baan 4-51-8 13-14 11-122-39-10 6-7 15-16
Baan 4-2 1-7 10-14 13-15 8-59-12 11-16 6-3
Baan 9-14 1-5 7-3 10-15 8-211-13 6-4 12-16
Baan 4-7 1-3 14-15 10-11 5-212-13 9-16 8-6
Baan 4-8 1-6 2-7 14-11 12-109-15 3-5 16-13
Baan 4-1 15-11 5-7 14-12 3-8 9-13 16-10 2-6
Baan 4-3 1-2 7-8 13-10 5-69-11 15-12 16-14
Baan 4-12 1-9 3-11 5-13 7-156-14 2-10 8-16
Baan 4-13 1-10 5-14 8-9 6-153-12 2-11 7-16
Baan 4-15 1-12 3-14 8-11 6-97-10 2-13 5-16
Baan 4-14 1-11 3-13 5-15 7-98-10 2-12 6-16