Wintercompetitie

TVGZ

Tennisvereniging

GROOT- ZUIDEVELD

opgericht 5 april 1976
aangesloten bij K.N.L.T.B.-

Wintercompetitie 2019-2020

Reglement wintercompetitie

  1. U dient 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.
  2. Er wordt gespeeld om twee gewonnen sets en in alle sets is de tiebreak regel van toepassing.
  3. De maximale speeltijd is 75 minuten.
  4. Per gewonnen set is 1 punt te behalen.
  5. Bij een niet afgespeelde set zijn de games bepalend.
  6. Bij gelijke stand in games wordt elk team een half punt toegekend.
  7. Bij verhindering bent u verplicht om een vervanger te regelen
  8. Invallers mogen geen hogere speelsterkte hebben dan de indeling van de poule.
  9. Er dient met deugdelijke ballen te worden getennist.
  10. De deelnemers van T.V. Groot-Zuideveld zijn verplicht per toerbeurt kantinedienst te draaien,indeling is bijgevoegd
  11. Het is niet toegestaan wedstrijden op een andere datum of tijdstip te spelen.
  12. Deelnemers moeten lid zijn van de KNLTB.

    De kosten bedragen € 12.= per deelnemer, te voldoen voor aanvang van de eerste wedstrijd.

    In alles waarin dit reglement niet voorziet beslist de competitieleiding.
Speeldata - Wintercompetitie 2019 /2020
5-okt-19DD / HD 6-7
12-okt-19HD 4-5-6/GD 6-7
19-okt-19DD / HD 6-7
26-okt-19HD 4-5-6/GD 6-7
2-nov-19DD / HD 6-7
9-nov-19HD 4-5-6/GD 6-7
16-nov-19DD / HD 6-7
23-nov-19HD 4-5-6/GD 6-7
30-dec-19DD / HD 6-7
7-dec-19HD 4-5-6/GD 6-7
14-dec-19DD / HD 6-7
21-dec-19HD 4-5-6/GD 6-7
4-jan-20DD / HD 6-7
11-jan- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
18-jan- 20 DD / HD 6-7
25-jan- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
1-feb- 20 DD / HD 6-7
8-feb- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
15-feb- 20 DD / HD 6-7
22-feb- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
1-mrt- 20 Carnaval
7-mrt- 20 DD / HD 6-7
15-mrt- 20 HD 4-5-6/GD 6-7
21-mrt- 20 Slotdag

Kantinedienst:Kantinedienst 2019-2020

Uitslagen- Wintercompetitie 2019 2020

 Deelnemers HD 3/4/507-12-2019
1M.Blom –  F.Geertsema5
2E.Borsje – G.v.Hemert8.5
3A.Raams – E.den Besten5
4P. Vis –  P.v.Ess -- L.Mesker                                 7,5
5J.P.Spuibroek  – M.Westerlaken                           1
6W.Broeren -- J.d.Ronde                                    6,5
7B.v.Dortmt – J.Goedegebuur         8
8B.v.Ess – S.v.d.Leeden                              6
9E.Veenstra – J.Veenstra                                4
10S. Heijmans – P.Bakker – A.Heijmans                                3
11F.t. Lam – M.d.Hartog                                        8,5
12M.Duizer – G.v.Ophoven              0
13P.d.Rooij – D.Muskens3
14T.Hesselbert – R.Wijgers5
HD      14.15-
15.30
15.30-
16.45
16.45-
18.00
18.00-
19.15
Datum
           
Baan 2-6 1-4 7-12 3-8 12–okt
  9-14 5-10          11-13  
           
Baan 5-6 11-12 3-4 7-8 26-okt
  1-2 9-10        13-14  
           
Baan 2-10 1-6 3-12 4-8 9–nov
  5-14 9-11            7-13  
           
Baan 2-14 7-9 6-10 3-13 23–nov
  5-11 4-12   1-8  
           
Baan 2-11 1-10 3-9 8-12 7–dec
  5-7 6-14   4-13  
           
Baan 2-7 1-12 4-9 8-13 21–dec
  3-5 10-14          6-11  
           
Baan 4-5 1-14 6-7 12-13 11–jan
  2-3 10-11   8-9  
           
Baan 6-3 14-11 10-7 1-13 25–jan
  4-2 12-9   8-5  
           
Baan 12-5 1-11 14-7 13-9 8-feb
  6-4 10-3   8-2  
           
Baan 12-2 1-9 11-7 13-5 29-feb
  14-3 10-4   8-6  
           
Baan 9-5 1-7 11-3 13-2 14-mrt
  14-4 12-6   10-8  
           
Slotdag Zaterdag 21 Maart Aanvang Zaterdag 21 Maart

Team nrDeelnemers GD 6/7     23-11-2019
1S.le Sage – C.Boer5.5
2A.Kwetters – J.W.d.Poorter6
3A.Boere – R.Boere8
4L.Versteeg – B.Wijnands4
5C.Spuibroek –E.Borsje4.5
6A.Lips – T.v.d.Plas6
7A.Berende – R.In t Veld  0
8W.Muskens – K.Schelle0
Gemengd
Dubbel
14.15-
15.30
15.30-
16.45
16.45-
18.00
18.00-
19.15
Datum
Baan   6-7 4-5 1-8 12 - okt
Baan            2-3          
                
Baan          1-7 6-3 8-5 26 – okt
Baan     4-2         
           
Baan   7-3 1-5 8-2 9 – nov
Baan     6-4    
                       
Baan   7-4 1-3 8-6 23 – nov
Baan     5-2         
           
Baan         2-7 1-6 4-8 7 – dec
Baan     3-5    
           
Baan               1-4 3-8 21 - dec
Baan   5-7 2-6    
                     
Baan   1-2 5-6 7-8 11 - jan
Baan     3-4    
           
Baan        1-7 6-3 8-5 25 – jan
Baan     4-2          
           
Baan   7-4 1-3 6-8 8 – feb
Baan     5-2    
           
Baan         2-7 1-6 4-8 29 – feb
Baan                   3-5          
           
Baan   1-2 5-6 7-8 14 – mrt
Baan     3-4    
Slotdag Zaterdag 21 Maart Aanvang Zaterdag 21 Maart

Team nrDeelnemers DD 7/8         14-12-2019
1H.v.d.Plas – A.Lips                      11
2M.Muskens – E.Simons                                                10
3J.v.Dijk – M.v.Asseldonk7
4S.v.Dun – R.Blom                    2
5L.Meijers – L.v.d.Bosch             4,5
6J.v.d.Westen – K.Stembord          4
7H.Bouman – M.Kerkhof           1.5
8L.v.Oers – M.Kop6

Dames
Dubbel  
14.00-
15.15
15.15-
16.30
16.30-
17.45
17.45-
19.00
Datum
Baan 1-6 4-8        2-7 5- okt
Baan            3-5  
                
Baan         5-7 1-4 2-6 19 – okt
Baan             3-8  
           
Baan        6-8 7-4 1-3 2 – nov
Baan                    5-2  
                       
Baan   6-7 1-8 2-3 16 - nov
Baan          4-5          
           
Baan         1-7 8-5 6-3 30 – nov
Baan       4-2  
           
Baan        6-4 1-5 7-3 14 - dec
Baan                   8-2  
                    
Baan   7-8 5-6 1-2 4 - jan
Baan       3-4  
           
Baan       7-4 8-6 1-3 18 – jan
Baan       5-2  
           
Baan   5-7 1-4 2-6 1 – feb
Baan       3-8  
           
Baan        4-8 1-6 2-7 15 – feb
Baan                        3-5  
           
Baan   6-7 1-8 2-3 7 – mrt
Baan     4-5    
SlotdagZaterdag 21Maart Aanvang Zaterdag 21Maart

Team Deelnemers 14-12-2019Kantinedienst
1 Niels Burghout -
Arno Bouwman 
1214 maart
2 Bas Wijnands –
Robbert Hartman
6.530 november
3 Richard Boere -
Evert Pruissen
2.57 maart
4 Jan Lensvelt –
Natan van de Linden
1121maart
5 Marc Bouman-
Arend van Breugel-
Rene in t Veld
126 oktober
6 Karel Verhoeven -
Freek Weterings
68 februari 
7 Arie den Besten -
Ronald Berendsen
7,5  
8 Robin van Wijngaarden -
Rob van Otterlo
5,521 maart
9 Hans van Dijk –
Frans Verkooijen
1021 december
10 Ronald Kiewiet -
Gerard Vos
514 maart
11 Jan van Maurik -
Piet v/d Pluijm
10  
12 Marry v.d.Bosch -
Theo v/d Plas
95 oktober
13 Hans/Henk de Kort –
Peter Lucardi
5,521 maart
14 Gertjan v/d Stelt –
Lars Nijssen
225 januari
15 Hans van Dongen –
Ron van Eijk
5,512 oktober
16 Arie van Dijk –
Piet Weterings
211 januari
HD1400-15:1515:15-16:3016:30-17:4517:4519:00
Baan 4-51-8 13-14 11-122-39-10 6-7 15-16
Baan 4-2 1-7 10-14 13-15 8-59-12 11-16 6-3
Baan 9-14 1-5 7-3 10-15 8-211-13 6-4 12-16
Baan 4-7 1-3 14-15 10-11 5-212-13 9-16 8-6
Baan 4-8 1-6 2-7 14-11 12-109-15 3-5 16-13
Baan 4-1 15-11 5-7 14-12 3-8 9-13 16-10 2-6
Baan 4-3 1-2 7-8 13-10 5-69-11 15-12 16-14
Baan 4-12 1-9 3-11 5-13 7-156-14 2-10 8-16
Baan 4-13 1-10 5-14 8-9 6-153-12 2-11 7-16
Baan 4-15 1-12 3-14 8-11 6-97-10 2-13 5-16
Baan 4-14 1-11 3-13 5-15 7-98-10 2-12 6-16